Renk seçin:


19.02.2018 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Teras Ali Baba

İŞLETME YETKİLİSİ
Neyran ERBATUR
ADRES
Ayazma Plajı Bozcaada
TELEFON
0530 320 93 62
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba
Teras Ali Baba

Ayazma Plajında yer alan restoran konumuyla dikkat çekiyor. Plajdaki diğer mekanlardan daha yüksek konumda olması, manzarasını da özel kılıyor. Özellikle günbatımında etkileyici bir deniz ve bağ manzarası bulunuyor.

Teras Ali Baba plajın en eski mekanlarından, tam 19 yıldır açık. Adalı bir aile tarafından işletiliyor. Burada kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saati yemek servisi bulunuyor. 5 çayları için de hergün fırından yeni çıkmış bir ürün oluyor.

Çiğ börek, gözleme restoranın olmazsa olmazlardan. Ayrıca balık ve et çeşitlerine, Ege mezelerine de geniş yer veriliyor. Bu sezon geleneksel peynir tabağı ve yanında şarapla birlikte fiks bir menü oluşturmuşlar. Günbatımına karşı bundan güzel sofra olamaz !

Teras Ali Baba’nın önüne 2016’da yeni bir mekan açıldı. Kahve çeşitleri, dondurma, frozen içecekler, kokteyller ve hot dog plaj keyfi yaparken burada bulabilecekleriniz.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ