Renk seçin:


29.05.2023 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Talay Bağları Konuk Evi

İŞLETME YETKİLİSİ
Serpil TALAY - Hülya TALAY
ADRES
Cumhuriyet Mahallesi Sulubahçe Mevkii
TELEFON
0533 232 83 95 - 0533 370 30 30
INSTAGRAM
https://www.instagram.com/talaybaglarihotel/
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi
Talay Bağları Konuk Evi

1600’lü yıllarda Osmanlı İmparatorluğu tarafından Bozcaada’ya yerleştirilen ilk müslüman Türk ailelerden biri olan Talay ailesi mensubu dört Talay kardeş, ailemize ait yaklaşık kırkbeş yıllık bir bağevini restore ederek, yıllardır gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimizden birine adım attık.
Bağları, şarapları ve denizi olmadan hiçbir anlamı kalmayacak Bozcaada’mıza, bağlarımızı korumak ve geliştirmek amacı ile açtığımızı “Talay Bağları Konuk Evi”‘mizde sadece dört odamız ve bağlarımızın arasında yer alan deniz ve bağ manzaralı terasımız var.
Sizler de, bir taraftan unutulmaz bir tatil yaparken, bir taraftan da Ada bağlarını korumak için adım atıyor olacaksınız. Bizler ve gelecek nesiller de sizlere anayurdumuzdan şükranlarını sunacak… Sevgi ile doğduk, sevgi ile yaşatacağız… Bir nesilden diğerine…
Otelimiz, restore edilmiş bir bağevi içinde bulunan 4 odadan oluşuyor. Ayrı olan odalarımızın hepsi bağ yoluna açılıyor, klimalı ve modern ekipmanlarla donatılmış. Odalarımızda klima, lcd uydu televizyon, ücretsiz wifi internet, minibar, şarap mahzeni ve laptop alacak büyüklükte kasa bulunuyor. 2 kişilik odalarımızın ek yatak seçeneğiyle çocuklarınızı rahatça konuk edebilir. Küçük yaşta misafirlerimiz için ek yataklara güvenlik barı da eklenebilir.
Ayrıca, banyolarımızda elektrikli ısıtıcı ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Odanızın önündeki bahçe’de keyifli vakit geçirmeniz için kitaplıktaki kitap ve dergilerden faydalanabilirsiniz, veya kendi çay/kahvenizi, odanızda bulunan kettle ile hazırlayabilirsiniz. Akşam üstü, odanıza entegre edilmiş şarap mahzeninden bir şişe açıp bahçemizde yudumlayabilirsiniz.
Otelimiz merkez dışında olduğu için, arabanızı kendi otoparkımızda park edip, otelimizin sizin için hazır tuttuğu bisikletlerden biriyle plaja gidebilirsiniz, adayı turlayabilirsiniz. Tarihi binanın önünde bulunan organik sebze ve meyve bahçemizden kendiniz meyve koparabilirsiniz. Kümesimizdeki tavuklardan yumurta toplayabilirsiniz ve çocuklarınız doğal hayatla tanıştırabilirsiniz.
Oda fiyatına dahil olan zengin ve meşhur ada kahvaltımıza, binanın arkasında, bağların ortasında bulunan terasımızda bekleriz. Kahvaltımızda kullandığımız sebze, meyve, yumurta ve üzümler kendi ürünlerimiz. Nefis yöresel peynir ve zeytinlerle, ve ev yapımı reçellerimizle unutamayacağınız bir kahvaltı keyifine bekleriz.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ