Renk seçin:


19.02.2018 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Oda Cafe

İŞLETME YETKİLİSİ
Yeşim SAYAR
ADRES
Alaybey Mahallesi, 17680 Bozcaada/Çanakkale
TELEFON
0532 351 30 56
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe
Oda Cafe

2008 yazında açılan ODA, adanın en eski yapılarından birinde kafe bar hizmeti veriyor. Yüksek tavanı ve eskiyle yeninin uyumunu ortaya koyan atmosferiyle adaya en yakışan ve en küçük mekanlardan biri.
Zengin menüsünde margarita, caipirinhia, mohito gibi kokteyller, servisi gece geç saatlere kadar devam eden kahve çeşitleri, tadabileceğiniz neredeyse tüm ada şarapları, buzlu meyve ve kahve frappeleri yer alıyor. Yiyecek olarak tapas çeşitleri, portakallı mozaik ve brownie hergün bulunuyor.

ODA, kaliteli ve zengin müzik arşiviyle de dikkat çekiyor. Saat 22:00’den sonra farklı bir atmosfere kayan mekanda artık etrafta pek duyamadığımız klasik 70’lerden soft rock parçalar, latin, jazz ve barın o geceki atmosferine göre çalınan nostaljik parçalarla karşılaşabilirsiniz.

Türk mahallesindeki küçük limana, feribot iskelesine ve balık restoranlarına hafifçe yukarıdan bakan konumdaki ODA’nın sokak masalarında, barında veya ufak balkonunda manzaraya karşı geçireceğiniz bir akşam adadaki özel akşamlarınızdan biri olmaya aday. Gecenin keyfini limandaki balıkçı tekneleri, kalenin güzelliği ve adanın otantik şarapları eşlinde çıkartacaksınız…

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ