Renk seçin:


23.01.2018 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Nevreste Restaurant

İŞLETME YETKİLİSİ
Hakan & Aynur & Orkide ALBAYRAK
ADRES
Cumhuriyet Mahallesi , Alsancak Sokak No:22 Bozcaada / Çanakkale / Türkiye
TELEFON
0 505 540 10 90
WEBSİTE
www.nevreste.com
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant
Nevreste Restaurant

Nevreste Restaurant, Rum mahallesinde bu küçük şirin evde doğan kardeşler tarafından açıldı ve restoranın ismine kendilerini bu evde doğuran ve çok sevdikleri annelerinin adını vermişler. Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde okumuş, çalışmışlar ancak her yaz tatilini aşık oldukları Bozcaada’da geçirmiş ve emeklilik yıllarına yakın, hep hayalini kurdukları aile işletmelerini 2017 yılında kurmuşlar.

Misafirlerini evlerinde ağırlar gibi her detaya özenmişler, ailenin misyonu misafirlerine güler yüzlü, kaliteli servis eşliğinde taze, yerel, leziz meze, ara sıcaklar ve yemekler sunmak olmuş.

Bozcaada şarapları ve rakı eşliğinde, misafirlerine günlük taze mezelerini, balıklarını, deniz ürünlerini sunuyorlar. Menülerine,  klasik tatların yanı sıra, restorana özel Nevreste soslu ahtapot, merzane, deniz mahsüllü kapya biber dolma, Nevreste kabak çiçeği, levrek sarma, Rum böreği, baby kalamar eklemişler, bazı günlerde menülerine yurtdışı seyahatlerinde denedikleri ve sevdikleri dünya mutfağından tatları da ekliyorlar.

Rum mahallesini doyasıya yaşamak, yerli bir Bozcaada ailesiyle tanışmak, yerel tatlar denemek için oldukça özel bir mekan.

Nevreste logosundaki E harfleri Bozcaada’nın rüzgarını, denizinin dalgasını ve logonun altındaki filiz dalları ise Nevreste’nin isim anlamı olan genç, taze, yeni yetişmiş, yeni sürgünü temsil ediyor.

Sloganları, DOĞDUĞUMUZ EV, DOYDUĞUMUZ & DOYDUĞUNUZ EV……

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ