Renk seçin:


08.02.2023 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Korukçu Villas

İŞLETME YETKİLİSİ
Necat KORUKÇU
ADRES
Tuzburnu 17680 Bozcaada Çanakkale Türkiye
TELEFON
0546 539 15 82
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas
Korukçu Villas

Bizler Bozcaada aşıkları olarak, evlerimizin yapım sürecinde Bozcaada’ya, Bozcaada’ nın tüm değerlerine, doğaya ve siz değerli misafirlerimize olan saygımızı en önemli değerimiz olarak benimsedik.
İlk iş olarak 200 ün üzerinde zeytin ağacı olmak üzere, 500’e yakın ağaç dikmek oldu. Tüm bahçe düzenlemelerimiz Bozcaada’nın endemik yaşamını gözeten bir hassasiyetle düzenlendi.
Evlerimizin yapımında çevre ile dost ve Bozcaada mimarisiyle uyumlu ürünler kullanarak, kendinizi adanın bir parçası olarak hissetmenizi istedik.
İç dekorasyonlarımız da önceliği sizin rahatlığınıza verdik, bunun için yatağınızdan, çatal bıçak takımına kadar en kaliteli malzemeler ile donattık evlerimizi. Siz tatilden başka hiçbir şey düşünmeyin diye, bir evde olması gereken her şeyi sizler için evlerimizde hazırladık.
Size, ailenizi, dostlarınızı ve diş fırçanızı alıp gelmek kaldı. Yaz aylarında dikmiş olduğumuz zeytin ağaçlarının gölgesinde, kış aylarında şöminenizin başında unutamayacağınız günler geçireceğiniz bir eviniz var Bozcaada’da…
Bozcaada da ve dilediğiniz an sizin eviniz…

Korukcu Villaları bir Korukçu Dış Ticaret Tekstil, Turizm, Tas. San.Tic. ltd. şti iştirakidir

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ