Renk seçin:


19.02.2018 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Kardinal Bozcaada

İŞLETME YETKİLİSİ
Miray İÇLİ - Yamaç KULELİ
ADRES
Kemerbağ Mevkii, No:27 17680 Bozcaada, Türkiye
TELEFON
+90 533 604 82 82
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada
Kardinal Bozcaada

Adını bağlarında yetişen üzüm cinsinden alan Kardinal Bağ evi’nin hikâyesi 1998 yılında Önal ailesinin Bozcaada’ya yaptıkları ilk yolculukla başlar. İki yıl üst üste yapılan keyifli tatillerin sonunda artık şehir kaosun dan kurtulup, Bozcaada’ya yerleşirler. İki yıl kadar bağ evinde yaşadıktan sonra bu keyfi tüm dostlarıyla paylaşmaya karar verirler.

2017 yılına yeni işletmecileri ile merhaba dedi Kardinal… Burası, 5 dönüm bahçe içinde yanyana iki bağ evinden oluşan bir tesis. Zeytin ağaçları, rengarenk çiçekler ve kardinal üzümü dikili bağlarla çevrili 8 odalı bağevinde, 2 kişilik (dbl veya 2 ayrı yataklı), 3 kişilik, 4 kişilik ve suit konaklama imkanı bulunuyor. Sakin ve şehirden gerçek anlamda uzak bir tatil için odalarda tv, telefon bulunmuyor. Çocuklu ailelerin rahat konaklamaları için de bazı düzenlemeler yapılmış.

Kahvaltı açık büfe olarak bahçede veriliyor. Yerel tatların, lezzetli yöre peynirlerinin, bahçeden sofraya doğal sebzelerin, meyvelerin bulunduğu zengin bir kahvaltı bu. Zengin reçel çeşitleri Ayten Hanım tarafından yapılıyor. Kahvaltı alanındaki dev zeytin ağaçları, kuş sesleri eşliğinde kahvaltınızı yaparken, doğal bir şemsiye gibi sizi kucaklıyor, size de tatilin tadını çıkartmak kalıyor.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ