Bozcaada Turizm İşletmeleri Derneği

Bozcaada’nın Turizm Potansiyeli

Bozcaada, tarihi ve doğal güzellikleriyle turizm açısından büyük potansiyel taşıyor.

Bozcaada’nın Tarihi Mirası

Bozcaada, tarihi bir ada olması sebebiyle birçok esere ev sahipliği yapıyor.

Bozcaada’da Lezzet Dolu Tatil

Bozcaada, lezzetli yemekleriyle de ünlü bir turizm destinasyonu.

Hakkımızda

Bozcaada Turizm İşletmeleri Derneği’nin amacı, adanın turizm sektörünün gelişimine destek olmak ve sektör içindeki işletmelerin bir arada hareket etmesini sağlamaktır.

Bozcaada Turizm işletmeleri Derneği

Bozcaada turizm işletmeleri derneği, adanın turizm potansiyelini arttırmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Derneğimiz, adanın doğal güzelliklerini koruyarak, turizm faaliyetlerini sürdürülebilir bir şekilde yürütmeyi hedeflemektedir. Bozcaada’ya gelen turistlerin unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Derneğimize Üye Olun, Adanın Turizmine Destek Olun

Bozcaada turizm işletmeleri bir araya gelerek kurduğumuz derneğimize üye olan tüm işletmeler, adanın turizm gelişimine önemli bir destek sağlayabilir. Birbirimize destek olarak adanın turizmini daha da geliştirebiliriz ve turizm sektöründe rekabet gücümüzü arttırabiliriz.

Aktiviteler

Bozcaada’da yapabileceğiniz en iyi aktiviteleri keşfedin!

Doğal Güzellikler

Bozcaada, Ege’nin gözbebeği bir adadır ve doğal güzellikleri ile ünlüdür. Plajları, yürüyüş parkurları ve daha fazlası ile tanışın.

Lezzet Durakları

Adanın kültürüne uygun mutfağı ve deniz ürünleri ile ünlü restoranlarında tadım yapın. Ayrıca hediyelik eşyalar almak için de güzel dükkanlar bulabilirsiniz.

Spor ve Eğlence

Bozcaada’da yapabileceğiniz daha pek çok aktivite var. Bisiklet turlarına katılın, tekne turlarına çıkın ya da at sürmeyi deneyin!

Konaklama Seçenekleri

Bozcaada’da konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Kamp alanları, butik oteller ve daha fazlası sizi bekliyor. Size en uygun seçeneği buradan bulabilirsiniz.

Adaya Gelen Turist Sayısı

Yıllık Ziyaretçi Sayısı

750K

Adaya Gelen Yabancı Turist Sayısı

100K

Adaya Gelen Yerli Turist Sayısı

650K