Renk seçin:


23.01.2018 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

ElaTenedos Otel

İŞLETME YETKİLİSİ
Vahit Hakan UNUTULMAZ
ADRES
Ela Tenedos Hotel Cumhuriyet Mah. Inonu Cad. No:69 17680 Bozcaada
TELEFON
05306440964
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel
ElaTenedos Otel

Yıllar önce, Bozcaada’nın Arnavut kaldırımı sokaklarında bisiklete binerken , bağların arasında saklambaç oynarken, bayır aşağı denize hızla koşarken öğrendik çocuk olmayı. Nasıl büyür de çocukluğundan kopamaz insan, işte aynen öyle oldu ve ayrı kıtalarda bile olsak kopmadık Bozcaada’dan Yıllar sonra ‘gel’ dedi bize ada ve biz de baba yadigarı topraklarda bulduk kendimizi. Sabahları bozcaada’nın güneşiyle güne doğduğumuz günlere, anneanne reçeli, ada zeytini, en doğal peynirlerle yaptığımız tadı yıllar öncesinden damağımızda kalan kahvaltılara, hayatı olduğu gibi kabul edip kendimizi teslim ettiğimiz poyraz esintisine geri döndük .
“Ela tenedos” dedi ada… bozcaada’ya gel … ve biz de geldik Ela tenedos otel 2013 yılında doğdu. Bozcaada’nın üzerimizde bıraktığı esintiden ve adanın geleneksel kültüründen vazgeçmedik. üzerine dünyada attığımız adımları, bir turist olarak gördüklerimizi ve sevdiklerimizi ekledik. Mimarımız Filiz Akarsu (Fanari Mimarlık) tarafından Geleneksel Bozcaada kültürünün zerafetini , günümüz en modern konfor anlayışı ile birleştirerek tasarlanan ve döşenen otelimiz Bozcaada’yı yaşamaya gelen misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Otelimiz 6 yaşından büyük çocuklara açıktır. Tarihi dokulu modern Ela Tenedos Otelin tüm odalarında Duş-WC, Minibar, Merkezi sistem ısınma ve soğutma, 24 Saat sıcak su ve Wifi İnternet bulunmaktadır. Otele Evcil Canlı hayvan kabul edilmemektedir. Otelimize umumi park alanı 50 metre mesafededir. Ela Tenedos Otelin Kale ve deniz manzaralı kahvaltı terası bulunmaktadır.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ