Renk seçin:


19.02.2018 - Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği

Alaybey Ada Evi

İŞLETME YETKİLİSİ
Volkan BOYACI
ADRES
Alaybey Mahallesi Namazgah Meydanı No.15 Bozcaada 17680 Çanakkale
TELEFON
0532 163 28 13
FOTO GALERİ
FİRMA HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Alaybey Ada Evi
Merhaba, 
Alaybey Ada Evi’ne hoş geldiniz 
Eşim Neşe’nin anlatımıyla;
      Büyük dedem sevdiği kızla   evlenmek istediğinde kızın babası ”daha evin bile yok kızımı nereye gelin götüreceksin”diyerek kızını vermek istememiş. Dedemin babası da bu evi inşa ettirmiş. Annem bu eve gelen dördüncü gelin olmuş. Ben bu kuralı bozdum, doğup büyüdüğüm bu eve damat getirdim.
     Volkan benimle tanışmadan önce ailesiyle birlikte adaya tatile gelmiş ve o zaman aşık olmuş.Benden önce adaya aşıktı anlayacağınız.Benimle ada aşkı yüzünden mi evlendi diye düşünmedim değil laf aramızda.Çünkü evlendikten sonra bulduğu ilk fırsatta Bozcaada’ya geldi ve yıllarca boş kalan harabeye dönmüş bu evi restore ettirdi.               Doğup büyüdüğüm,çocukluğumun ve gençlik anılarımla dolu bu ev şimdi yeni misafirleri için hazır bekliyor.Umarım sizinde mutlu tatil anılarınızı bıraktığınız bir yer olur.
Neşe & Volkan Boyacı 

Ada evimizde 3 adet çift kişilik yataklı  odamız,ayrıca 1 adet 4 kişilik aile suit  odamız bulunmaktadır.                             Mevcut   duruma göre sadece 1 odamıza tek kişilik yatak ilave edilebilir.2 kişilik  odalarımıza çocuk misafirlerimiz için mini  park yatak  ilave edilebilir.

Her oda da banyo,klima,tv,saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Kahvaltı servisi 8.30-10.30 saatlerinde yapılır …. Ada evimizde misafir kabul saati 14.00 misafir ayrılış saati  11.00 dir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için belirtilen zamanlara özen göstermeyi rica ederiz…        

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ